Nastavlja se dominacija mladog atletičara Ognjen Stojanović na pionirskim prvenstvima Srbije. Na Pionirskom prvenstvu Srbije, održanom minulog vikenda u Kruševcu, kojim je zvanično otvorena sezona atletskih prvenstava, Stojanović je ponovo osvojio zlatnu medalju.
Period pionirskih takmičenja pred prvenstva Srbije obeležila je Ksenija Mrkela iz Pančeva, članica AK Dinamo Pančevo. Minulog vikenda održano je Prvenstvo Centralne Srbije u Kruševcu.
Atletičari pančevačkog Dinama osvojili su četiri medalje na međunarodnom takmičenju „Otvoreno prvenstvo Beograda za starije juniore“ održanom u Beogradu 15. januara u organizaciji Atletskog saveza Beograda.