Nastavlja se dominacija mladog atletičara Ognjen Stojanović na pionirskim prvenstvima Srbije. Na Pionirskom prvenstvu Srbije, održanom minulog vikenda u Kruševcu, kojim je zvanično otvorena sezona atletskih prvenstava, Stojanović je ponovo osvojio zlatnu medalju.
Na pionirskom prvenstvu Srbije u dvorani, održanom 14. februara, članovi AK Dinamo Pančevo ostvarili su izuzetan uspeh, osvojivši zlatnu medalju.
Beograd je u subotu, 31. januara, bio domaćin Prvenstva Srbije u višeboju za pionire, gde su se mladi atletičari nadmetali u atletskom petoboju, disciplini koja zahteva svestranost, izdržljivost i vrhunske rezultate u više atletskih oblasti.
Prvenstvo Srbije za mlađe juniore označilo je početak nove atletske sezone i odmah donelo veliki uspeh za Atletski klub „Dinamo“ iz Pančeva.
Ognjen Stojanović, član AK Dinamo „Pančevo“ osvojio je bronzanu medalju u skoku u vis na Prvenstvu Srbije za pionire koje je održano u Kruševcu minulog vikenda.
Dvoje atletičara pančevačkog Dinama osvojili su medalje na tradicionalnom „Mitingu prijateljstva“ održanom u Sremskoj Mitrovici 28. aprila.
Atletičari AK Dinamo iz Pančeva Ksenija Mrkela i Vuk Marković osvojili su medalje na Otvorenom prvenstvu Beograda za pionire održanom 2. marta u Beogradu, a i ostali članovi ovog pančevačkog kluba postigli su značajne rezultate.
Počeo je novi ciklus takmičenja sa pripremnim mitinzima. Atletski klub „Dinamo“ Pančevo učestvovao je na dva do sada održana mitinga, a osvojeno je pet medalja.
Lana Gavrilović iz Plivačkog kluba Sremska Mitrovica i Ognjen Stojanović iz kluba Tri OgyRacing Novi Sad pobednici su ovogodišnjeg Pančevačkog triatlona.