U prepunoj sali Doma omladine, mališani, ali i stariji posetioci, uživali su u zanimljivom i edukativnom pozorišnom komadu. Kroz bajkovitu priču, muziku i igru, predstava je na zabavan način podsetila publiku na značaj bontona i lepog ponašanja u svakodnevnom životu.
Predstavu su izveli glumci „Putujućeg pozorišta Meri Popins“, koji su svojom energijom i interakcijom sa publikom dodatno ulepšali ovaj kulturni događaj i izazvali oduševljenje prisutnih.
Ovakvi programi još jednom potvrđuju značaj kulturnih sadržaja za najmlađe, ali i potrebu za njihovim kontinuiranim organizovanjem u lokalnoj zajednici.


































