sreda, 4. mart 2026.  13:06h
Pročitano 1427 puta

Predstava za decu „Ko nosi najlepšu krunu“ u Kačarevu 6. marta

Povodom obeležavanja Međunarodnog dana žena, na repertoaru Doma kulture Kačarevo u petak, 6. marta, naći će se dečja predstava „Ko nosi najlepšu krunu“. 

Početak je zakazan za 18 časova u Velikoj sali Doma omladine Kačarevo, a ulaz je slobodan Početak je zakazan za 18 časova u Velikoj sali Doma omladine Kačarevo, a ulaz je slobodan Pančevo MOJKraj/arhiva

 

Početak je zakazan za 18 časova u Velikoj sali Doma omladine Kačarevo, a ulaz je slobodan.

Predstava „Ko nosi najlepšu krunu“ donosi toplu i bajkovitu priču o ljubavi, pažnji i svemu onome što jednu mamu čini pravom kraljicom. Kroz igru, pesmu i maštovite susrete sa neobičnim likovima, mališani kreću u čarobnu potragu za najlepšom krunom na svetu.

Na tom putovanju otkrivaju da prava kruna nije sačinjena od zlata i dragog kamenja, već od dobrote, zagrljaja, strpljenja i bezuslovne ljubavi. Upravo te vrednosti čine svaku mamu posebnom i jedinstvenom.

Na nežan, duhovit i emotivan način, predstava podseća najmlađe koliko su mame važne i koliko ljubav ima moć da stvori najlepše kraljevstvo – ono u porodici. 

Organizatori pozivaju mališane i njihove roditelje da zajedno uživaju u ovoj prazničnoj pozorišnoj priči.

Autor:  Pančevo MOJKraj
Ocenite ovaj članak:
(1 Glas)

Dodaj komentar



Saglasan sam sa pravilima komentarisanja navedenim u uslovima korišćenja!
EUR 0.00 0.00 USD 0.00 0.00 CHF 0.00 0.00 SEK 0.00 0.00