ponedeljak, 20. maj 2019.  08:36h
Pročitano 410 puta

Ragbisti Dinama osvojili Kup Srbije 2019 za kadete

Ragbisti Dinama osvojili su Kup Srbije za 2019. godinu za kadete, u nedelju, 19. maja u Pančevu. Iznenadni preokret u snagama.
Sanja Perić iz Pančeva koja igra za Badminton klub Beograd ostvarila je zapažen uspeh na juniorskom državnom prvenstvu koje je 11. i 12. maja održano u Nacionalnom badminton centru na…
sreda, 15. maj 2019.  13:11h
Pročitano 393 puta

Ragbi: juniori Dinama osvajači Kupa Srbije

Juniori ragbi kluba Dinamo iz Pančeva osvojili su Kup Srbije za 2019. godinu nakon što su izvojevali jedanaestu uzastopnu pobedu na poslednjem turniru, odigranom 12. maja.
utorak, 14. maj 2019.  22:33h
Pročitano 429 puta

Košarka: Pioniri Kris Krosa vicešampioni Vojvodine

Košarkaši pančevačkog košarkaškog kluba Kris Kros ostvarili su veliki uspeh na finalnom turniru osam najboljih ekipa Vojvodine, osvojivši drugo mesto i titulu vicešampiona.
Prvenstvo Srbije u badmintonu u juniorskim kategorijama održano je u subotu i nedelju, 11. i 12. maja, u Nacionalnom badminton centru u Beogradu.
subota, 11. maj 2019.  22:24h