utorak, 26. novembar 2019.  04:56h
Pročitano 1404 puta

PK Sparta: osvojeno pet medalja na Kupu Pančeva

Na Međunarodnom plivačkom mitingu Kup Pančeva 2019 za Plivački klub Sparta iz Pančeva nastupilo je 13 takmičara, a osvojeno je pet medalja.

Anja Jakimovski iz PK Sparta osvojila je četiri medalje na Kupu Pančeva Anja Jakimovski iz PK Sparta osvojila je četiri medalje na Kupu Pančeva PK Sparta

Takmičenje je održano 23. novembra na zatvorenom bazenu SRC Strelište u Pančevu.

Anja Jakimovski je osvojila četiri medalje u kategoriji do 16 godina i starije i to dve zlatne i dve srebrne, a Dunja Stoev je osvojila jednu bronzanu medalju u kategoriji do 12 godina.

Plasman:

Anja Jakimovski (kategorija 16 godina i starije)

Dunja Stoev

Plivački sudija sa FINA licencom Miloš Spasić, član našeg kluba, odlično je obavio ulogu startera na ovom takmičenju.

Na takmičenju je učestvovalo 32 kluba iz Rumunije, BiH,Slovenije i Srbije sa 572 takmičara.

Autor:  N.J.