ponedeljak, 3. septembar 2018.  14:09h
Pročitano 350 puta

Sanja Marić odbranila titulu šampionke Otvorenog prvenstva Beograda

Sanja Marić, atletičarka AK Tamiš iz Pančeva u subotu, 1. septembra, obranila je titulu šampionke Otvorenog prvenstva Beograda.

Sanja Marić je vodila trku na 600m od početka do samoga kraja i osvojila zlatnu medalju Sanja Marić je vodila trku na 600m od početka do samoga kraja i osvojila zlatnu medalju AK Tamiš

Otvoreno prvenstvo Beograda u atletici u kategoriji U14-mlađi pioniri i pionirke je održano u Beogradu na atletskom atadionu Vojne akademije.

Sanja Marić bila je jedina predstavnica AK Tamiša, predvođena trenerom Zoranom Kocićem.

Ona je učestvovala u trci na 600m i ubedljivo trijumfovala iako se takmičila sa godinu dana starijim atletičarkama.

Sanja Marić je vodila trku od početka do samoga kraja, i pobedila sa prednošću u odnosu na drugoplasiranu takmičarku od 60 metara u cilju, sa rezultatom od 1:42,34s.

Organizator prvenstva je bio Atletski Savez Beograda, učestvovalo je više stotina atletičara i atletiarki iz Srbije, a takmičenje je imalo i međunarodni karakter jer je učešće uzela pionirska atletska reprezentacija Grčke.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs