Dva srebra za atletičare Panonije u Kragujevcu

Atletičari atletskog kluba "Panonija" nastupili su u 4. kolu atletskog mitinga "Mini liga centralne Srbije" u Kragujevcu u subotu, 18. avgusta.

Atletski klub Panonija je nastupila sa petoro atletičara u pet disciplina Atletski klub Panonija je nastupila sa petoro atletičara u pet disciplina AK Panonija

Atletski klub Panonija je nastupila sa petoro atletičara u pet disciplina.

Anđela Kićović bacanjem vorteksa na daljinu 33,85m postavila je novi lični rekord ali je u ukupnom plasmanu zauzela četvrto mesto.

Ana Dragojević je u trci mlađih pionirki na 300m osvojila srebrnu medalju a ovog puta je trčala 45,30 sekundi i tako popravila rekord sezone.

Hana Jaramaz u kategoriji atletskih škola, takođe pomerila lični rekord na 1,54.30 i osvojila srebro u trci devojčica atletskih škola na 600m.

Valentina Mirkov je u trci atletskih škola na 200m bila četvrta i pomerila lični rekord na 39,8 sekundi dok je njen brat Vladimir Mirkov u bacanju vorteksa zauzeo takođe četvrto mesto a u skoku u dalj je bio peti.

Učestvovalo je oko 250 atletičara iz 19 klubova.

Organizator 4. kola bio je klub „Radnički" iz Kragujevca.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs