utorak, 22. maj 2018.  23:01h
Pročitano 447 puta

Pet medalja za atletičare Tamiša na krosu u Opovu

Atletski klub „Tamiš“ iz Pančeva nastupio je sa pet atletičara na Spartakovom majskom krosu u Opovu i osvojio pet medalja.

Takmičari AK Tamiš osvojili su pet medalja na krosu u Opovu Takmičari AK Tamiš osvojili su pet medalja na krosu u Opovu AK Tamiš

U kategoriji atletskih škola, kod devojčica na deonici od 200m briljirala je ponovo Nina Štrkalj koja je osvojila zlatnu medalju. Kod dečaka u atletskoj školi, na deonici od 100m, zlatnu medalju za AK Tamiš osvojio je Vukašin Trailović.

Kod pionira na deonici od 400m Stefan Marić je osvojio srebrnu medalju.

Kod pionirki na deonici od 500m Sanja Marić je osvojila zlatnu medalju, a Teodora Dubonjac - još jedna nova nada AK Tamiš - srebrnu medalju.

Atletičare i atletičarke AK Tamiš je na takmičenju predvodio trener Zoran Kocić.

Na krosu održanom u ponedeljak, 21. maja, u Opovu, u organizaciji AK Spartak učestvovali su atletski klubovi iz Srbije i regiona.

Atletičare AK Tamiš u vikendu koji je pred nama očekuje Prvenstvo Srbije u kategoriji do 16 godina (Beograd) gde će učestvovati sa troje atletičara i atletičarki, koji su ispunili norme za učešće na najvećem takmičenju u sezoni.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs