ponedeljak, 16. april 2018.  14:40h
Pročitano 211 puta

Ana Dragojević vicešampionka Vojvodine u krosu

Prvenstvo Vojvodine u krosu za sve kategorije koji je organizovao Atletski savez Vojvodine, u okviru koga je održan i "Kros Proletera", koji je organizovao AK "Proleter", Zrenjanin, održan je 15. aprila u Zrenjaninu.

AK "Panonija" iz Pančeva sa trenerom Sašom Stojilovićem nastupio je sa 9 atletičara na takmičenju u Zrenjaninu AK "Panonija" iz Pančeva sa trenerom Sašom Stojilovićem nastupio je sa 9 atletičara na takmičenju u Zrenjaninu AK Panonija

AK "Panonija" iz Pančeva sa trenerom Sašom Stojilovićem nastupio je sa 9 atletičara.

U kategoriji mlađih pionirki u trci na 1.000 m Ana Dragojević je osvojila srebrnu medalju, dok je Anđela Kićović na cilj stigla deveta.

Katarina Njari je ovaj put zauzela 4. mesto u konkurenciji starijih pionirki na 1.500 m.

Uspešni su bili i takmičari u kategoriji atletskih školica na "Kros Proletera" gde je Hana Jaramaz osvojila srebro u trci na 300 m.

Zapažen nastup su imali i Vladimir i Valentina Mirkov, Ena Šolaja, Ana Babić i najmlađi Novak Magda, koji su dobili diplome plasmanom u prvih deset.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs