ponedeljak, 2. april 2018.  20:30h
Pročitano 547 puta

Nova pobeda košarkaša Kris Krosa

U 23. kolu Prve regionalne lige sever, košarkaši Kris Krosa iz Pančeva savladili su ekipu Futoga rezultatom 86:77.

Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva savladili su ekipu Futoga rezultatom 86:77 Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva savladili su ekipu Futoga rezultatom 86:77 KK Kris Kros

Domaća ekipa je bila silno motivisana da zabeleži pobedu, pa su krenuli silovito od samog početka utakmice. Na poluvremenu je već bilo 17 poena prednosti. U nastavku je prednost sačuvana.

Miloš Stepanov, trener Kris Kros kaže da je ovo bila velika pobeda za njegov tim.

Futog je sjajna ekipa sa vrha tabele koja u svom sastavu ima odlične iskusne ali i talentovane mlade igrače. Svaka čast našim igračima na odličnoj igri u odbrani i napadu. Od prvog do poslednjeg minuta smo vodili, izjavio je Miloš Stepanov.

Sledeću utakmicu KK Kris Kros će igrati u četvrtak, 5. aprila u Sremskoj Mitrovici protiv Srema.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/V.I.