sreda, 28. mart 2018.  23:46h
Pročitano 473 puta

Pioniri Kris Krosa prvaci Banata i Srema bez izgubljene utakmice

Posle 10 odigranih kola u play off-u završeno je takmičenje najboljih košarkaških ekipa Banata i Srema.

Pionirska ekipa Kris Krosa, koju predvodi trener Igor Vuković superiorno, bez poraza, osvojila je prvo mesto i plasirala se na završni turnir prvenstva Vojvodine Pionirska ekipa Kris Krosa, koju predvodi trener Igor Vuković superiorno, bez poraza, osvojila je prvo mesto i plasirala se na završni turnir prvenstva Vojvodine Kris Kros

Pionirska ekipa Košarkaškog kluba Kris Kros iz Pančeva, koju predvodi trener Igor Vuković superiorno, bez poraza, osvojila je prvo mesto i plasirala se na završni turnir prvenstva Vojvodine.

Finalni turnir će se održati od 13. do 15. aprila i okupiće najbolje ekipe iz Banata, Srema i Bačke: SPARTAK OKK Subotica, DEFENCE Žabalj, VRBAS Vrbas, KRIS KROS Pančevo, OMLADINAC NB Novi Banovci, BORAC Starčevo,  JEDINSTVO NB Novi Bečej, AKADEMIK Srbobran i HAJDUK Kula.

Protivnik Kris Krosu u četvrtfinalu biće AKADEMIK Srbobran ili HAJDUK Kula.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/V.I.