nedelja, 11. mart 2018.  12:12h
Pročitano 387 puta

Poraz Kris Krosa u Apatinu

Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva poraženi su juče u Apatinu od ekipe KK Dunav, rezultatom 65:57, u utakmici 20. kola Prve muške regionalne lige sever.

Iako su vodili gotovo celu utakmicu košarkaši Kris Krosa su na kraju ipak poraženi u Apatinu od ekipe Dunava 2014 Iako su vodili gotovo celu utakmicu košarkaši Kris Krosa su na kraju ipak poraženi u Apatinu od ekipe Dunava 2014 KK Kris Kros

Iako su vodili gotovo celu utakmicu košarkaši Kris Krosa su na kraju ipak poraženi u Apatinu od ekipe Dunava 2014. U finišu susreta razigrao se veteran Predrag Šuput, iskusni internacionalac i sa 12 poena u poslednjoj četvrtini odlučio pobednika.

Teško gostovanje u Apatinu donelo je uzbudljivu utakmicu koja je rešena u poslednjim minutama. Imali smo šansu da se rezultatski odlepimo na početku poslednje četvrtine i nismo je iskoristili. Borili smo se kao lavovi i na to smo ponosni. Sledeću utakmicu igraćemo u Pančevu protiv Topole iz Bačke Topole. To nam je najvažnija utakmica u sezoni. Očekujemo punu salu navijača i pobedu, izjavio je Miloš Stepanov, trener Kris Krosa.

Utakmica u Pančevu protiv Bačke Topole igraće se u subotu, 17. marta u 19 časova u fiskulturnoj sali OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/V.I.