četvrtak, 1. mart 2018.  10:51h
Pročitano 623 puta

Medalje za Stefana Lazića i Jelenu Vasiljević

Takmičari Atletskog kluba Tamiš osvojili su dve medalje na pojedinačnom Prvenstvu Srbije u atletici za mlađe juniore i juniorke održanom u Beogradu, 24. februara.

Jelena Vasiljević, Zoran Kocić i Stefan Lazić Jelena Vasiljević, Zoran Kocić i Stefan Lazić AK Tamiš

Stefan Lazić osvojio je drugo mesto i srebrnu medalju u tehničkoj disciplini brzo hodanje na deonici 2.000 metara.

Kod juniorki Jelena Vasiljević je u izuzetno dinamičnoj trci i velikoj konkurenciji uspela da kroz cilj prođe kao treća i osvoji bronzanu medalju sa rezultatom novog ličnog rekorda od 10 minuta i 35 sekundi.

Atletski klub Tamiš iz Pančeva na ovom takmičenju predvodio je trener Zoran Kocić.

Na Prvenstvu Srbije učestvovalo je 28 klubova iz Srbije sa 300 takmičara i takmičarki.

Ovim takmičenjem atletičari Tamiša su završili atletsku dvoransku sezonu, sa osvojenih 7 medalja na državnim prvenstvima u dvorani u 2018. godini, u kategorijama od mlađih pionira do starijih juniora, što predstavlja ogroman uspeh i podstrek za dalji rad.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs