utorak, 13. februar 2018.  15:28h
Pročitano 783 puta

Tri medalje za džudiste Jedinstva

Troje takmičara Džudo kluba Jedinstvo iz Kačareva osvojilo je tri medalje na turniru u Laktašima u Bosni, održanom 10. i 11. februara.

Andrijana Krtenić i Ivana Novković, Judo klub Jedinstvo Kačarevo Andrijana Krtenić i Ivana Novković, Judo klub Jedinstvo Kačarevo Judo klub Jedinstvo

Na turniru u Laktašima nastupilo je oko 600 takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, Austrije, Češke, Mađarske i Srbije u sedam starosnih kategorija od mlađih poletaraca do seniora.

Svo troje takmičara iz Kačareva, koliko ih je učestvovalo na turniru, kući se vratilo s medaljama.

judo

Ivana Novković u kategoriji seniorki osvojila je srebrnu medalju, Andrijana Krtenić u kategoriji starijih pionirki osvojila je zlatnu medalju, a Nemanja Nišić, u kategoriji mlađih pionira osvojio je zlatnu medalju.