utorak, 13. februar 2018.  11:02h
Pročitano 352 puta

Zlatna medalja Stefanu Laziću u disciplini brzo hodanje

Atletski klub Tamiš iz Pančeva nastupio je sa četvoro takmičara na Prvenstvu Srbije za starije pionire i pionirke do 15 godina ovog vikenda u Beogradu, a Stefan Lazić je osvojio zlatnu medalju u brzom hodanju.

U disciplini 1000 m brzo hodanje atletičar AK Tamiš Stefan Lazić osvojio je zlatnu medalju i titulu prvaka Srbije U disciplini 1000 m brzo hodanje atletičar AK Tamiš Stefan Lazić osvojio je zlatnu medalju i titulu prvaka Srbije AK Tamiš

U disciplini 1000 m brzo hodanje atletičar AK Tamiš Stefan Lazić osvojio je zlatnu medalju i titulu prvaka Srbije. Stefan Lazić je ovim trijumfom odbranio titulu državnog šampiona koju je osvojio prošle godine na istom takmičenju.

Aleksa Nertica je u istoj trci treći prošao kroz cilj, ali je naknadno odlukom vrhovnog sudije na stazi diskvalifikovan jer je napravio tehničku grešku u poslednjih 50 metara trke.

Kod devojčica Jelena Vasiljević je u trci na 1000 m osvojila četvrto mesto, kao i Sanja Marić u trci na 600m.

Ekipu AK Tamiš predvodio je trener Zoran Kocić.

Već u subotu, 17. februara atletičare i atletičarke AK Tamiš očekuju nova iskušenja na Prvenstvu Srbije u kategoriji mlađih pionira i pionirki gde će ovaj klub nastupiti sa troje takmičara.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs