ponedeljak, 5. februar 2018.  20:17h
Pročitano 770 puta

Pet medalja za Anju Crevar u Francuskoj

Reprezentativka Srbije i plivačica pančevačkog Dinama Anja Crevar uspešno je započela ovogodišnje nastupe na međunarodnim takmičenjima.

Na prvoj etapi “Zlatne turneje Kamil Mufa” u Nici, Anja Crevar je plivala 7 trka i osvojila čak 5 medalja: tri srebrne i dve bronzane Na prvoj etapi “Zlatne turneje Kamil Mufa” u Nici, Anja Crevar je plivala 7 trka i osvojila čak 5 medalja: tri srebrne i dve bronzane Fédération Française de Natation

Na prvoj etapi “Zlatne turneje Kamil Mufa” u Nici, mitingu održanom od 2. do 4. februara, Anja Crevar je plivala 7 trka i osvojila čak 5 medalja: tri srebrne i dve bronzane.

Anja je na 400 m mešovito osvojila drugo mesto (na postolju se našla sa osvajačicama medalja sa prošlog Evropskog prvenstva) sa vremenom 4:44:58 gde je otplivana norma za Evropsko seniorsko prvenstvo koje se održava u Glazgovu početkom avgusta ove godine, a takođe je i otplivana norma za Buenos Aires (Olimpijske igre mladih).

Crevarova je prvi put u karijeri plivala trku na 1.500m slobodno i zauzela još jedno 2. mesto. Deonicu od 1500 kraul Anja je otplivala sa vremenom 16:58:79

Na 200 m kraul osvojila je treće mesto sa vremenom 2:02:89, a treba uzeti u obzir da je ispred Anje bila Evropska šampionka Charlotte Bonnet!

Na 200 m mešovito Anja je postigla drugo mesto sa vremenom 2:20:36 iza vice šampionke Lesaffre Fantine, piše portal Swim On.

Na 400 m kraul zauzela je treće mesto sa vremenom 4:18:19.

Takođe je nastupila i na 200m leđno (5. mesto) kao i 100 metara delfin (10. mesto).

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/Swim On