subota, 2. decembar 2017.  11:39h
Pročitano 557 puta

SEHA LIGA: Rukometaši Dinama izgubili od Zagreba sa 40:29 (18:17) (VIDEO)

Rukometaši pančevačkog Dinama izgubili su sinoć utakmicu protiv PPD Zagreba, sa rezultatom 40:29, koja je odigrana u okviru 8. kola Seha Gazprom lige.

Pančevci su pružili dobar otpor u prvom delu utakmice što je na poluvremenu dalo rezultat od 18:17 Pančevci su pružili dobar otpor u prvom delu utakmice što je na poluvremenu dalo rezultat od 18:17 SEHA league

Pančevci su pružili dobar otpor u prvom delu utakmice što je na poluvremenu dalo rezultat od 18:17.

U narednom 9. kolu naši Pančevci dočekuju Nexe 5. decembra u 19 sati u Hali sportova "Strelište".

Najefikasniji igrač u redovima Dinama bio je Pilipović Aleksandar sa 7 golova.

Od ostalih igrača Dinama golove su postigli Žujović Petar 5, Jelić Veselin 4, Bunjevčević Miljan, Stojanović Jovan i Mirković Milan po 3 i Distol Ivan, Barudžić Miloš, Slavuljica Savo i Banduka Pavle po jedan gol.

U redovima PDD Zagreba najefikasniji igrač bio je Šušnja Leon sa 6 postignutih golova.