ponedeljak, 23. oktobar 2017.  10:08h
Pročitano 107 puta

Deset medalja za igrače BK Pančevo na turniru u Vršcu

Badminton klub “Pančevo” nastupio je juče sa 9 igrača na juniorskom kupu Vršca, a Pančevci su osvojili 10 medalja.

Igrači Badminton kluba Pančevo osvojili su 10 medalja Igrači Badminton kluba Pančevo osvojili su 10 medalja BK Pančevo

Na turniru koji je održan u Hali Milenijum u Vršcu, u organizaciji BK “Fanatik” nastupilo je oko 70 igrača. Takmičili su se igrači od U9 do U17 kategorije .

Medalje za Badminton klub Pančevo su osvojili:

U13 ženski singl – Anđela Vitman  zlatna medalja / Natalija Boharević srebrna medalja / Maša Aleksić bronzana medalja.
U13 dubl – Natalija Boharević i Nina Bogdanović (BK Zmajevi) zlatna medalja / Maša Aleksić i Miona Filipović srebrna medalja.
U15 ženski singl – Sanja Perić srebrna medalja, Natalija Boharević bronzana medalja.