nedelja, 22. oktobar 2017.  18:17h
Pročitano 100 puta

Kris Kros posustao u finišu: Bečej pobedio minimalnom razlikom

Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva, juče su u 4. kolu Prve Muške regionalne lige sever, na gostovanju u Novom Bečeju izgubili od ekipe Jedinstva sa 68:67.

Iako je Kris Kros vodio tokom celog susreta, domaći tim je na kraju ipak pobedio s poenom razlike Iako je Kris Kros vodio tokom celog susreta, domaći tim je na kraju ipak pobedio s poenom razlike KK Kris Kros

Iako je Kris Kros vodio tokom celog susreta, domaći tim je na kraju ipak pobedio s poenom razlike.

Petar Marković, trener Kris Krosa kaže da je naš tim bio bolji svih 40 minuta iako je poražen.

Slobodno mogu reći da su sudije zahvaljujući ogromnom pritisku domaćina i publike, promenile kriterijum suđenja u poslednjoj četvrtini čime su direktno odlučili protivnika. Jednostavno, domaći tim je izašao iz bonusa u 8. minutu a naš tim već u 2. minutu. Žao mi je što kao sportista moram to da kažem, ali to je činjenično stanje, izjavio je trener Petar Marković.

Utakmicu 5. kola Kris Kros će igrati u Pančevu u nedelju, 29. oktobra u 20 časova u Hali sportova na Strelištu protiv ekipe Kule.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/V.I.