utorak, 4. jul 2017.  20:46h
Pročitano 1146 puta

Pančevački triatlonci iz Sremske Mitrovice vratili se s devet medalja

Na gradskoj plaži na reci Savi u Sremskoj Mitrovici u nedelju, 2. jula održana je trka STU Kupa na distancama super sprint triatlona 0,3 km plivanja - 8 km vožnje bicikla - 2km trčanja

Triatlon klub Tamiš nastupio je sa 23 takmičara na trci u Sremskoj Mitrovici, a osvojili su devet medalja:  četiri zlatne, jedna srebrna i četiri bronzane Triatlon klub Tamiš nastupio je sa 23 takmičara na trci u Sremskoj Mitrovici, a osvojili su devet medalja: četiri zlatne, jedna srebrna i četiri bronzane TK Tamiš

Na ovoj odlično organizovanoj i sjajno realizovanoj trci Triatlon klub Tamiš nastupio je sa 23 takmičara i u naš grad oni su se vratili sa devet medalja: četiri zlatne, jedna srebrna i četiri bronzane.

Dušan Lukić bronza
i najznačajniji uspeh je ostvarila Anja Davidović koja je u konkurenciji juniorki i apsolutnoj konkurenciji osvojila zlatne medalje.

0 anja davidovic u sm

Anja Davidović nastavlja uspešnu sezonu u kojoj je već ovog vikenda, 8.jula, očekuje trka prvenstva Balkana u mestu Rose u Bugarskoj. Pored Anje TK Tamiš će na ovom prvenstvu predstavljati i najbolja triatlonka Srbije Vida Medić i mlada nada Luka Gligorić.

Takmičarska sezona u Srbiji se nastavlja 29. jula trkom sprint triatlona u Bačkom Novom Selu u organizaciji TK Sivac i Vojvođanske Triatlonske Unije.