utorak, 16. maj 2017.  12:23h
Pročitano 690 puta

Tri medalje za pančevačke triatlonce

U trci Prvenstva Srbije u kros triatlonu u Kragujevcu nastupilo je šest takmičara Triatlon kluba Tamiš iz Pančeva, a osvojene su tri medalje.

U konkurenciji kadeta Pavle Obradović iz TKT Pančeva zauzeo je treće mesto, dok su u konkurenciji veterana, takmičara starijih od 40 godina medalje osvojili Dušan Lukić prvo mesto i Igor Sokolovski drugo mesto U konkurenciji kadeta Pavle Obradović iz TKT Pančeva zauzeo je treće mesto, dok su u konkurenciji veterana, takmičara starijih od 40 godina medalje osvojili Dušan Lukić prvo mesto i Igor Sokolovski drugo mesto TKT

Klub Ekstremnih sportova Kragujevac u subotu, 13. maja organizovao je trku Prvenstva Srbije u kros triatlonu, u Parku prirode Šumarice na distancama 0,5 km plivanja 12 km vožnje brdskog bicikla i 3 km trčanja. Takmičenje je održano po izuzetno teškoj stazi i po lošem vremenu.

U konkurenciji kadeta Pavle Obradović iz TKT Pančeva zauzeo je treće mesto, dok su u konkurenciji veterana, takmičara starijih od 40 godina medalje osvojili Dušan Lukić prvo mesto i Igor Sokolovski drugo mesto.

Sezona će biti nastavljena 28. maja trkom Prvenstva države u sprint triatlonu na Adi Ciganliji u Beogradu.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs/TKT