ponedeljak, 13. mart 2017.  19:16h
Pročitano 474 puta

Badminton: igrači BK Dinamo uspešni na turniru u Beogradu

Igrači Badminton kluba „Dinamo“ iz Pančeva nastupili su u subotu, 11. marta, u Sportskom centru “Slodes” u Beogradu, na XXI B i VII C turniru – BGD 2017.

Osvajači medalja na turniru u Beogradu Osvajači medalja na turniru u Beogradu BSS

Takmičarka Badminton kluba Dinamo, Sofija Karanović, obeležila je B turnir osvojivši srebrnu medalju u kategoriji ženskog singla nakon veoma neizvesnog finalnog meča. Uprkos porazu, zadržala je vodeću poziciju na B rang listi Badminton saveza Srbije. U paru s Anom Gavrilov osvojila je bronzanu medalju i tako je ovaj ženski dubl zadržao vodeću poziciju na rang listi dublova.

Milorad Misimović i Ognjen Krašna osvojili su bronzanu medalju u kategoriji muških dublova.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs