nedelja, 19. februar 2017.  13:00h
Pročitano 341 puta

KK “Sveti Đorđe” rutinski do pobede

KK Kris Kros je u17.  kolu Prve muške regionalne lige – “Sever” gostovao je sinoć u Žitištu, gde je igrao protiv ekipe “Sveti Đorđe” koja je u samom vrhu tabele.

KK Kris Kros je u17.  kolu Prve muške regionalne lige gostovao u Žitištu, gde je igrao protiv ekipe “Sveti Đorđe” KK Kris Kros je u17. kolu Prve muške regionalne lige gostovao u Žitištu, gde je igrao protiv ekipe “Sveti Đorđe” V.I.

Pobedu su odneli domaćini iz Žitišta, pobedom nad Kris Krosom od 92:64.

Petar Marković, trener Kris Krosa kaže da su njegovi momci naišli na kvalitetnog i izuzetno motivisanog protivnika koji je snažnom igrom već u prvoj četvrtini stekao prednost , na kraju se pokazalo da je bila nedostižna.

I pored neospornog kvaliteta protivnika mišljenja sam da smo odigrali mlako, bezvoljno i neangažovano odbranu u toj prvoj četvrtini, čime smo umnogome doprineli da domaćin lagano stekne prednost. U drugoj četvrtini pružili smo mnogo bolju igru, ali to nije bilo dovoljno da se ravnopravno nosimo sa daleko boljim protivnikom. Na kraju zaslužena pobeda domaćina rezultatom 92 : 64. Nama ostaje da u narednom kolu probamo da pobedimo Crvenku i da time uplovimo u mirniju luku što se tiče opstanka, kaže Marković.

Utakmica između Kris Krosa i Crvenke igraće se naredne nedelje u 16.30 časova u hali sportova na Strelištu u Pančevu.

Autor:  V.I.