ponedeljak, 7. novembar 2016.  05:02h
Pročitano 888 puta

Kris Kros pobedio ekipu iz Inđije sa 91:67

Košarkaši pančevačkog Kris Krosa sinoć su pred domaćom publikom u Hali sportova pobedili ekipu KK Železničar iz Inđije rezultatom 91:67, u okviru 6. Kola Prve muške regionalne lige, grupa sever.

KK Kris Kros pred domaćom publikom pobedio je ekipu KK Železničar sa 91:67 KK Kris Kros pred domaćom publikom pobedio je ekipu KK Železničar sa 91:67 KK Kris Kros

Domaćin je ušao u meč veoma snažno pre svega u odbrani i već u prvom poluvremenu stekao prednost od 16 poena.

Ceo tim je funkcionisao izvanredno, što je dalo pečat ovoj utakmici. Sjajna odbrana nije omogućila mnogo lakih poena iz kontranapada, a i u pozicionom napadu domaći tim je imao sjajna rešenja, tako da je ostvarena ubedljiva pobeda rezultatom 91:67, po četvrtinama: (21:17, 30:18, 20:13, 20:19).

Kuriozitet utakmice je da je „Kris Kros“ igrao u novoj sportskoj opremi koju je klubu darivao bivši igrač tima, a danas poznati igrač KK „Crvena zvezda“ Nemanja Dangubić. Divan gest sjajnog košarkaša i još boljeg čoveka!