utorak, 27. septembar 2016.  11:37h
Pročitano 257 puta

Pregršt medalja za igrače BK Dinamo

Igrači badminton kluba Dinamo iz Pančeva vratili su se kući sa velikim brojem medalja iz Beočina, gde su u subotu i nedelju, 24. i 25. septembra, održani 7. prvenstvo Vojvodine za seniore i 5. prvenstvo Vojvodine za juniore u badmintonu.

Članovi Badminton kluba Dinamo osvojili su mnoštvo medalja na Prvenstvu Vojvodine u badmintonu Članovi Badminton kluba Dinamo osvojili su mnoštvo medalja na Prvenstvu Vojvodine u badmintonu BK Dinamo

Na seniorskom prvenstvu Vojvodine, Bojana Jovanović osvojila je tri odličja. U kategoriji ženskog singla od nje je u finalu bila bolja Milica Barbir iz Novog Sada.

U kategoriji ženskog dubla, Bojana Jovanović i Ana Gavrilov osvojile su srebrnu medalju.

U kategoriji mešovitog dubla, Bojana Jovanović i Ilija Pavlović osvojili su srebrne medalje.

Ognjen Krašna i Igor Bjelan osvojili su takođe srebrne medalje.

Na juniorskom prvenstvu u najmlađoj kategoriji, ispod 11 godina, Marija Samardžija i Vanja Bokan osvojili su zlatne medalje i titule prvaka Vojvodine, Mihajilo Vig osvojio je srebrnu medalju, a Katarina Vig bronzanu medalju.