nedelja, 13. mart 2016.  05:43h
Pročitano 584 puta

Košarkaši "Kris Krosa" pobedili ekipu “Železničara”

Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva sinoć su pred domaćom publikom u Hali sportova na Strelištu savladali ekipu “Železničara” iz Inđije, rezultatom 78:62, u 20. kolu Prve muške regionalne lige, grupa “Sever”.

Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva savladali su ekipu “Železničara” iz Inđije, rezultatom 78:62 Košarkaši Kris Krosa iz Pančeva savladali su ekipu “Železničara” iz Inđije, rezultatom 78:62 KK Kris Kros

Nakon ove utakmice, i sedme pobede u prvenstvu, košarkaši Kris Krosa su i dalje 11. na tabeli s 27 bodova.

Vuk Stanimirović, trener KK “Kris Kros” kaže da je utakmica rešena pre svega, dobrom odbranom Pančevaca.

kk zeleznicar i kk kris kros

Ušli smo u utakmicu napadački iz odbrane. Gost je imao, u tim momentima, dobar procenat šuta za 3 poena. Uz nekoliko naših nepažnji i brzopletosti nismo napravili veću razliku na poluvremenu (42:30). U drugo poluvreme ulazimo korektno, ali ne dižemo kolektivnu odbranu na viši nivo. Napadački kažnjavamo preveliku agresiju u odbrani gosta. Ipak, u 4. četvrtini padamo u igri. No, za gosta nije bilo povratka. Kontinuitet kvalitetne igre u napadu i odbrani (40 min), iz utakmice u utakmicu, daje kvalitet. Da li ćemo uspeti to da izgradimo do kraja lige, ostaje da se vidi. Ima još 6 utakmica, rekao je Stanimirović.

Narednog vikenda Kris Kros će odmeriti snage s ekipom “Jedinstvo” iz Novog Bečeja.

Autor:  Pančevo.MOJKraj.rs