Na popularnom kupalištu Štrand, u Novom Sadu, 8. septembra održana je trka prvenstva Vojvodine u sprint triatlonu (0.75km plivanja - 20km bajka - 5km trčanja).
Reprezentacija Srbije u sastavu Mihajlo Tomić, Sergej Lukić, Aleksandar Jovičić, Sara Lončar, Anđela Vitman i Nina Bogdanović osvojila je srebrnu medalju na Evropskom ekipnom prvenstvu za igrače do 17 godina.
ponedeljak, 26. avgust 2019.  21:46h
Pročitano 283 puta

Triatlon: Davidovićeva i Lukić viceprvaci države

Takmičari Triatlon kluba Tamiš iz Pančeva u nedelju, 25. avgusta, nastupili su na Prvenstvu Srbije u super sprint triatlonu (0,3km plivanja - 8km bajka - 2km trčanja) koje je održano…
ponedeljak, 26. avgust 2019.  21:23h
Pročitano 270 puta

Zorana Barjaktarović dvostruka vicešampionka Srbije

Zorana Barjaktarović je na Prvenstvu Srbije za seniore koje je održano u Kruševcu osvojila dve titule vicešampiona Srbije na 100m i 200m.
ponedeljak, 26. avgust 2019.  14:14h
Pročitano 354 puta

Ilija Serafimović po četvrti put najbolji na svetu u šahovskoj kompoziciji

Na upravo završenom 62. WCCC 2019 koje je ove godine održano u Vilinusu, u Litvaniji učenik iz Pančeva osvojio je zlatnu medalju. Svetski kongres šahovske kompozicije održan je od 17.…
utorak, 20. avgust 2019.  11:37h
Pročitano 828 puta

Triatlon: Pančevci na takmičenju u Somboru osvojili šest medalja

Članovi Triatlon kluba Tamiš iz Pančeva, njih 22, nastupili su u nedelju, 18. avgusta u Somboru na još jednoj od trka koje se boduju za takmičenje STU kupa.