subota, 22. septembar 2018.  12:35h
Pročitano 266 puta

Tri medalje za AK Panonija na uličnoj trci u Krupnju

Takmičarke AK Panonija iz Pančeva nastupile su u petak, 21. septembra na Osmoj uličnoj trci “Krupanj 2018” i osvojile medalje, svaka u svojoj kategoriji.
petak, 21. septembar 2018.  11:21h
Pročitano 171 puta

AK Dinamo: Pančevci spremni za finale kupa Srbije

Predstojećeg vikenda u Sremskoj Mitrovici biće održano finale kupa Srbije za pionire. AK “Dinamo“ Pančevo je kroz sistem kvalifikacija stekao pravo da sa brojnom ekipom pionira reprezentuje grad Pančevo.
utorak, 18. septembar 2018.  12:39h
Pročitano 57 puta

Održan 18. Trofej Beograda u Badmintonu

U Nacionalnom badminton centru na Adi Ciganliji, 15. i 16. septembra održan je 18. Kup grada - Trofej Beograda u badmintonu.
utorak, 18. septembar 2018.  11:30h
Pročitano 11 puta

Ragbi turnir veterana u Vršcu

Poslednjeg dana Vršačkog grožđebala u Vršcu održan je treći tradicionalni ragbi turnir veterana.
ponedeljak, 17. septembar 2018.  12:15h
Pročitano 254 puta

Medalje za Pančevce na “Trofeju Beograda”

Na 18. badminton turniru “Trofej Beograda”, održanom 15. i 16. septembra, u Nacionalnom badminton centru u Beogradu takmičari BK Pančevo osvojili su šest medalja.
ponedeljak, 17. septembar 2018.  11:59h
Pročitano 289 puta

Nastavlja se takmičarska sezona za džudiste

Vikend je obilovao džudo dešavanjima, najvažnije takmičenje bilo je Juniorsko prvenstvo Evrope, na kome je nastupala Pančevka Andrea Stojadinov i zauzela sedmo mesto.