utorak, 7. decembar 2021.  14:25h
Pročitano 122 puta

Tri bronzane medalje za Pančevce u okviru Lige pionira u streljaštvu

Pančevački strelci osvojili su tri bronzane medalje u Kikindi gde je minulog vikenda održano peto kolo Lige pionira Vojvodine. Na ovom takmičenju pioniri SD "Pančevo 1813" imali su sedam nastupa.
Plivačica PK „Dinamo“ iz Pančeva Anja Crevar osvojila je dve medalje i postavila novi apsolutni rekord na Prvenstvu Srbije u plivanju održanom u Zrenjaninu od 2. do 5. decembra.
utorak, 7. decembar 2021.  07:27h
Pročitano 282 puta

Takmičari iz Jabuke pobednici Južnobanatske lige u šahu

Šah klub Jabuka zauzeo je prvo mesto u Južnobanatskoj ligi u šahu u okviru koje nastupa 14 klubova s teritorije Južnog Banata.
ponedeljak, 29. novembar 2021.  10:55h
Pročitano 114 puta

Tri medalje za plivače „Sparte“ na KUP-u Pančeva

Dunja Stoev i Mihajlo Lazić osvojili su bronzane medalje na međunarodnom mitingu „Kup Pančeva 2021“ održanom na zatvorenom bazenu u Pančevu 20. novembra.
nedelja, 28. novembar 2021.  10:27h
Pročitano 141 puta

Tri medalje za Streljačku družinu „Pančevo 1813“ na Kupu Srbije u Nišu

Takmičari Streljačke družine „Pančevo 1813“ osvojili su tri medalje u okviru drugog kola Kupa Srbije u streljaštvu po A programu održanom 27. novembra u Nišu.
subota, 27. novembar 2021.  03:42h