četvrtak, 23. novembar 2017.  16:34h
Pročitano 892 puta

Montažne kuće izbegličkim porodicama

Ključevi četiri montažne kuće uručeni su izbegličkim porodicama Rula, Andić, Mandić i Trkulja, u okviru dva potprojekta Regionalnog programa stambenog zbrinjavanja u Republici Srbiji, u četvrtak, 23. novembra, u Gradskoj upravi Pančevo.

Ključevi četiri montažne kuće uručeni su izbegličkim porodicama Rula, Andić, Mandić i Trkulja Ključevi četiri montažne kuće uručeni su izbegličkim porodicama Rula, Andić, Mandić i Trkulja Vladimir Đurđević

Gradonačelnik Saša Pavlov podsetio je da je blizu dvanaest hiljada ljudi sa ratom ugroženih područja, došlo u naš grad i da je Pančevo, zajedno sa svojim partnerima, investiralo preko 85 miliona dinara, po različitim programima – kroz dodelu stambenih jedinica, paketa građevinskog materijala, otkup seoskih kuća...

Nadam se da je to doprinelo da se ljudi, koji su se sticajem nesrećnih okolnosti doselili u naš grad, dobro integrišu u sredinu u kojoj se nalaze i da zajedno sa svojom decom započnu novi život, kaže Pavlov.

Do kraja ove i u prvom kvartalu sledeće godine biće obezbeđeno još osam montažnih kuća.

Autor:  M.Manić
Ocenite ovaj članak:
(1 Glas)

Dodaj komentarSaglasan sam sa pravilima komentarisanja navedenim u uslovima korišćenja!
EUR 0.00 0.00 USD 0.00 0.00 CHF 0.00 0.00 SEK 0.00 0.00