ponedeljak, 25. maj 2026.  21:15h
Pročitano 562 puta

Učenica iz Glogonja osvojila treće mesto na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika

Milica Stojku, učenica osmog razreda Osnovne škole „4. oktobar” iz Glogonja, ostvarila je veliki uspeh na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture, osvojivši treće mesto u izuzetno jakoj konkurenciji.

Milica je svojim znanjem i rezultatima još jednom potvrdila talenat, posvećenost i ozbiljan rad Milica je svojim znanjem i rezultatima još jednom potvrdila talenat, posvećenost i ozbiljan rad MZ Glogonj

 

Takmičenje je održano u subotu, 23. maja, u Tršiću.

Milica je svojim znanjem i rezultatima još jednom potvrdila talenat, posvećenost i ozbiljan rad.

Do ovog značajnog uspeha stigla je uz podršku i stručno vođenje nastavnice srpskog jezika Jelena Vučkovski, koja je bila njen mentor tokom priprema za takmičenje.

Povodom ovog uspeha, Savet Mesne zajednice Glogonj uputio je iskrene čestitke Milici i njenoj nastavnici, ističući ponos što škola i mesto imaju ovako talentovane, vredne i uspešne učenike.

Milici Stojku poželeli su mnogo uspeha u daljem školovanju i nastavku obrazovanja.

 

bf83b195 dd77 4263 bc6e cd80e75f9bdd

Autor:  Pančevo MOJKraj
Ocenite ovaj članak:
(0 glasova)

Dodaj komentar



Saglasan sam sa pravilima komentarisanja navedenim u uslovima korišćenja!
EUR 0.00 0.00 USD 0.00 0.00 CHF 0.00 0.00 SEK 0.00 0.00