četvrtak, 3. april 2025.  17:42h
Pročitano 2399 puta

Uskršnji bazar od 13. do 17. aprila u Narodnoj bašti

Ovogodišnji „Uskršnji bazar“ biće održan po osmi put, i to od 13. do 17. aprila od 11 do 17 časova u Narodnoj bašti u Pančevu.

 U okviru bazara predstaviće se veliki broj učesnika i to više od 20 udruženja i oko 30 samostalnih izlagača U okviru bazara predstaviće se veliki broj učesnika i to više od 20 udruženja i oko 30 samostalnih izlagača Detalj sa plakata

 

U okviru bazara predstaviće se veliki broj učesnika i to više od 20 udruženja i oko 30 samostalnih izlagača.

Posetioci će moći da uživaju u kreativnim radionicama za decu i raznovrsnim nastupima lokalnih umetnika.

Učesnici u programu: folklorni ansambli KUD “Čigra“, KUD “Stanko Paunović NIS RNP” i KUD “Vasil Hadžimanov”, izvođači iz Muzičke škole "Jovan Bandur", mladi harmonikaš Konstantin Srdanov i bend Quart Core. 

Posetioci bazara moći će na štandovima da kupe različite slane i slatke specijalitete, rukotvorine, razne ukrase i aranžmane povodom Uskršnjih praznika.

Organizator 8. "Uskršnjeg bazara" je Udruženje žena Pančevke Gornji Grad uz podršku Gradske uprave Grada Pančeva i u saradnji sa Turističkom organizacijom grada Pančeva.

 

uskrsnji bazar 2025

Autor:  Pančevo MOJKraj
Ocenite ovaj članak:
(2 glasova)

Dodaj komentar



Saglasan sam sa pravilima komentarisanja navedenim u uslovima korišćenja!
EUR 0.00 0.00 USD 0.00 0.00 CHF 0.00 0.00 SEK 0.00 0.00